Hakkımızda

MY Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Danışmanlık Ltd.Şti olarak; Sahip olduğumuz deneyimli kadromuz güçlü şirket yapımız ile endüstriyel soğutma sektöründe 2013 yılından beri hizmet vermekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ürün ve hizmet gamını yenilemekte ve değişen global şartlara uygun olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Ekibimizin 5 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikiminin üzerine inşa ettiği yaklaşımımızla, yurt içi ve yurt dışında birçok başarıya imza atarak; enerji dostu ürün anlayışı, 7/24 servis hizmetiyle teknolojiye ve en değerli varlık olan insana yatırım yapmaktayız.

Her geçen gün daha da büyüyen müşteri ağımızın ihtiyaç ve taleplerini teknolojideki en son yeniliklerle tedarik etmenin yanı sıra ürün ve sistem kalitesini CE, TSEK, HYB, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS:18001 vb. belgelerimizle güvenin ve kalitenin adresi olduğumuzu düşünmekteyiz. Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projelerimizdeki kusursuz iş anlayışımız sayesinde her yıl güçlü bir şekilde büyüme göstermekteyiz. Gıda, lojistik ve denizcilik gibi Türkiye’ nin önde gelen sektörlerine, hizmet odaklı yaklaşımımız müşteri memnuniyetini temel şartımız olarak önemsediğimizi göstermektedir 

En büyük gurur ve mutluluk kaynağımız müşterilerimizin kendi ve çevrelerindeki bütün projelerinde tekrar tekrar bizimle çalışmayı tercih edip bizleri önermeleri, müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetimize duydukları güveni bize göstermektedir.

Üretici kimliğimizin yanında anahtar teslim projelerde gösterdiğimiz hassasiyetle sektörde başarılı bir taahhüt frması olarak yerli sermaye ve üretim gücüyle dünyaya açılan bir kapı olma vizyonuyla her gün daha da ilerlemekte ve tüm gücümüzle çalışarak yolumuza devam etmekteyiz.